Клітина — це базовий елемент всіх живих істот. Це маленький живий організм, що володіє власним обміном речовин, здатний до самостійного існування, самовідтворення і розвитку.

Організм людини налічує понад 200 мільярдів клітин.  Розрізняються дві категорії: «безсмертні» клітини, головним чином — нервові клітини (нейрони), які існують протягом усього людського життя; і «смертні» клітки, які постійно заміщаються.  Таким чином, ВЕЛИКА частина клітин людського організму весь час оновлюється.

Клітини кишечника існують всього 5 днів, клітини печінки — близько 500 днів, еритроцити — 120 днів, а ось нейрони — 100 років (!), Клітини м’язової тканини-понад 100 років!

Наш організм унікальний!  Вченими доведено, що кожна клітинка нашого організму оновлюється за 11 місяців.  А це означає, що біологічних причин для старіння НЕМАЄ!  У нашому тілі закладене дуже-дуже довге життя.

 Але людина хворіє, старіє … Люди живуть і харчуються так, що в клітини надходить мінімум «будівельного матеріалу» для здорового функціонування.

 Тому організму просто ЇХ НЕМА З ЧОГО БУДУВАТИ!

Поль Брегг, оцінюючи те, як харчуються люди, писав: «Це не життя, а повільне самогубство».

Для життєдіяльності людини, для повноцінного харчування клітині необхідно: 60 мінералів, 28 амінокислот, 15 базових вітамінів, 3 ненасичені жирні кіслоти.

Прі нестачі незамінних амінокислот розвиток і ріст організму затримується.  Їжа, яка зазнала високотемпературної обробку — НЕ жива, тому що  амінокислоти (як і вітаміни) «вмирають» при температурі + 60º. 

Вода, повітря, світло, а також їжа, елементи які перетворюються в складові частини наших клітин, тканин, органів і систем організму, і всі речовини, які клітинами організму можуть бути використані для виконання їх функцій, — є харчуванням людини.

 Наше життя залежить від їжі, яку ми вживаємо: вага, зріст, молодість і краса, енергійність, наші хвороби, успіхи і невдачі — все це результати нашого ХАРЧУВАННЯ!


0 Comments

Добавить комментарий