Функціональна медицина

Наше суспільство переживає різке збільшення числа людей, що страждають від складних, хронічних захворювань. Система медицини , що практикується більшістю лікарів орієнтуються на невідкладну допомогу, діагностику та лікування травми або хвороби, яка потребує термінової медичної допомоги. На жаль, такий підхід погано пристосований для вирішення складних, хронічних захворювань. В більшості випадків, ця модель не враховує унікальний генетичний склад кожної людини і не дозволяє вивчення аспектів сучасного способу життя , які мають безпосередній вплив на зростання хронічних захворювань в сучасному західному суспільстві: фактори навколишнього середовища , стрес, дієта і дія токсинів.

Функціональна медицина являє собою інший підхід, з методологією та інструментами, які спеціально призначені для профілактики і лікування хронічних захворювань. Функціональна Медицина грає ключову роль у вирішенні нагальних проблем пов'язаних з епідемією хронічних захворювань, які на сьогоднішній день створюють кризу здоров'ю як на національному так і на глобальному рівні.

Функціональна Медицина безпосередньо розглядає основні причини захворювання використовуючи системно-орієнтований підхід з трансформованими клінічними концепціями, оригінальними інструментами і передовими технологіями обслуговування пацієнта.

Індивідуалізований, орієнтований на пацієнта, науково обгрунтований підхід дає можливість пацієнтам і лікарям спільно працювати над усуненням основних причин захворювань і забезпеченням оптимального здоров’я. Це вимагає детального розуміння генетичних, біохімічних і життєвих факторів кожного пацієнта.

Головним плюсом Функціональної Медицини, є те, що завдяки науці, знанням в клінічній медицині і інноваційним інструментам можна ідентифікувати багато з основних причин виникнення хронічних захворювань і вчасно втрутитися, для усунення клінічних дисбалансів, ще до прояву симптомів хвороби.

ПРИНЦИПИ ФМ

  • Розуміння б-х індивідуальності — концепція генетичної та екологічної унікальності
  • Переваги пацієнт-центрованої над хвороба-центрованої допомогою
  • Підтримка динамічного балансу тіла, думок і духу
  • Розуміння взаємозв’язків внутрішніх фізіологічних процесів
  • Розуміння здоров’я як позитивної життєздатності, а не як просто відсутністю хвороб
  • Посилення чинників, які сприяють підтримці і зміцненню позитивної вітальності