Функціональна медицина на практиці?

Щоб знайти причини проблем зі здоров’ям, пацієнтам з хронічними захворюваннями рекомендується слідувати дорогим, часто довічним схемами лікування і сподіватися на ефективність такого лікування.

Функціональна медицина пропонує потенціал для досягнення безпрецедентного рівня відновлення здоров’я та економії коштів. Розкриваючи і усуваючи основні причини поширених станів, від яких страждає все більше число людей — аутоімунні захворювання, діабет і проблеми з травленням, і багато інших — функціональна медицина дає можливість звільнити пацієнтів від їх залежності від дорогих ліків, безлічі консультацій в різних фахівців в надії знайти причини та вилікуватись.

Крім того, коли людина відчуває, що його слухають та розуміють, що лікар дійсно хоче дізнатися, що з ним відбувається, Вам відчиняються всі двері, розширюються Ваші можливості знайти першопричину, знайти та скорегувати основні клінічні дисбаланси. Зробити все, щоб людина не захворіла, а якщо в неї вже є хронічні захворювання полегшити стан та продовжити тривалість життя.

Конференції та матеріали в області ФМ

Потреба пацієнтів у функціональній медицині зростає з кожним днем!

В базі даних google проводиться більше мільйона пошукових запитів в рік.

Наприклад, очікування зустрічі з клініцистом у Американському Центрі функціональної медицини в даний час складає від шести до семи місяців!

Клініки функціональної медицини в останні роки потрапили в списки бестселерів.

В 2018 році ми відкрили в Україні першу клініку Функціональної Медицини! Клініка, розташована в центрі столиці, допомагає не тільки своїм пацієнтам, а й іншим людям, подібним їй, прийняти цю модель охорони здоров’я і допомогти зробити функціональну медицину стандартом медичної допомоги!