Детоксикація організму дуже популярна тема. Всі хочуть омолодитися і поздоровішати провівши процедуру так званого «детоксу». Для цього використовуються різноманітні смузі, курси фреш-соків, монодієт, гідроколонотерапія і багато іншого. Але такі дії не завжди мають щось спільне зі справжнім детоксом. Що ж таке справжня «детоксикація» і як позбутися шкідливих речовин, що накопичуються в організмі?

Детоксикація – це фізіологічний процес виведення чи нейтралізації шкідливих речовин ОРГАНАМИ ДЕТОКСИКАЦІЇ – печінкою, нирками, кишківником, легенями, шкірою. Тобто детокс закладений в людину ще з народження і безперервно працює протягом життя. Що можна зробити щоб підтримати цю функцію?

ТРИ ВАЖЛИВІ КОМПОНЕНТИ ДЛЯ УСПІШНОГО ОЧИЩЕННЯ ОРГАНІЗМУ

Вода необхідна для адекватного зволоження клітин та забезпечення успішного очищення.

Фізичні вправи є важливим компонентом здорового способу життя, але також є важливим компонентом здорового очищення. Вправи не тільки  можуть допомогти вам контролювати вагу та боротися з різними проблемами зі здоров’ям, вправи також можуть покращити настрій та рівень енергії та допоможуть вам спокійніше спати. Однак, в період «очистки», рекомендується уникати дуже напружених вправ, оскільки це може перешкодити успіху очищення.

Здоровий сон. Клітини вашого тіла переходять у режим «ремонту» вночі, тому важливо отримувати від семи до восьми годин сну на ніч, особливо під час очищення. Адекватний сон також може допомогти вам боротися зі стресом і тягою до вуглеводів і до солодкої їжі. Достатній, регулярний графік сну також важливий для повсякденного здоров’я. Як стверджують численні дослідження, регулярне недосипання може негативно впливати на багато різних компонентів здоров’я, а також підвищує ризик розвитку певних захворювань.

Значна частина вашого очищення включає вилучення з раціону певних продуктів, які зазвичай є алергенами або можуть заважати природним процесам детоксикації вашого організму. Очищення свого організму від токсинів — це не голодування, а внесення змін до дієти для покращення здоров’я. Ці вказівки зосереджені на хороших цільних продуктах, таких як свіжі або заморожені фрукти та овочі та якісні джерела білка, при цьому виключаючи ті продукти, які можуть заважати вам виглядати та відчувати себе найкраще!

3 EASY STEPS

Step 1: Choose Your Foods

Для адекватної роботи органів детоксикації корисні такі продукти:

  • зелень, овочі – мають клітковину, що необхідна для гарної роботи кишківника і здатна виводити токсичні продукти з організму, вітаміни групи В, необхідні для правильної роботи печінки, а хрестоцвітні (капусти, особливо брокколі) мають в складі сульфорафан – потужний антиоксидант, детокс і антионкогенну речовину.
  • ягоди, фрукти – також містять клітковину, а крім неї ще поліфеноли і біофлавоноїди, що захищають людину від ушкоджувальної дії токсичних речовин.
  • корисні жири – жирна риба, авокадо, яєчний жовток, оливкове і вершкове масло в організмі стануть в пригоді для правильного синтезу гормонів і стінки кожної клітини, що також захистить від різноманітних токсинів.
  • якісний білок – основні «цеглинки» для побудови людського організму, також необхідні для правильної роботи процесів детоксикації. Гарними джерелами є морська риба, яєчний білок, бобові, гриби, кіноа.

Step 2: Design Your Menus

В першу чергу свідомо не навантажувати організм токсичними речовинами і їсти корисну їжу, тобто:

  • Прибрати з раціону їжу, що не несе в собі ніяких корисних речовин – ковбаси, сосиски, тістечка, тортики, маргарини, солодкі газовані напої, соки, напівфабрикати
  • Не смажити, бо утворюються речовини, що токсичні самі по собі + блокують власні можливості організму до знешкодження
  • Не палити, не вживати алкоголь
  • Урізноманітнити харчування.

Step 3: Make Your Shakes

Функціональний харчовий шейк є важливою частиною вашої програми детоксикації.

OptiCleanse™ від Xymogen – це формула збагачена макро- і мікроелементами, які підтримують всі фази біотрансформації та детоксикації.


0 Comments

Добавить комментарий